Objavte svet jedinečnej hudobnej slobody s bezdrôtovými slúchadlami Beats Solo3. Tieto prémiové bezdrôtové slúchadlá kombinujú výnimočnú kvalitu zvuku, dlhotrvajúcu výdrž batérie a elegantný dizajn, ktorý z nich robí dokonalého spoločníka pre hudobných nadšencov aj audiofilov. Či už ste na cestách, v posilňovni alebo jednoducho relaxujete doma, Beats Solo3 pozdvihne váš zážitok z počúvania na novú úroveň.

Uvoľnite svoju hudbu s bezdrôtovými slúchadlami Beats Solo3
ponorte sa do krištáľovo čistého zvuku

Výnimočná kvalita zvuku:
Zažite hudbu tak, ako ju mala počuť. Bezdrôtové slúchadlá Beats Solo3 poskytujú pohlcujúci zvuk s jemne vyladeným akustickým systémom, ktorý presne reprodukuje každý tón a nuansu. Dynamický a vyvážený zvuk zaisťuje, že budete cítiť celý rozsah vašich obľúbených skladieb, od hlbokých basov až po žiarivé výšky.

Uvoľnite svoju hudbu s bezdrôtovými slúchadlami Beats Solo3, ponorte sa do krištáľovo čistého zvuku

Čip Apple W1 pre bezproblémové pripojenie:
Rozlúčte sa so zamotanými káblami a problémami s pripojením. Tieto slúchadlá vybavené čipom Apple W1 poskytujú jednoduché nastavenie a bezproblémové bezdrôtové pripojenie k vašim zariadeniam Apple. Jednoducho zapnite Beats Solo3, podržte ich v blízkosti vášho iPhone a pripravte sa na vychutnávanie hudby bez prerušenia.

Pôsobivá výdrž batérie:
Dlhé počúvanie už nie je problémom. Beats Solo3 sa môže pochváliť pôsobivou výdržou batérie, ktorá ponúka až 40 hodín prehrávania na jedno nabitie. Či už ste na dlhej ceste alebo ich jednoducho používate počas dňa, tieto slúchadlá udržia vašu hudbu v hre tak dlho, ako budete potrebovať.

Rýchle palivo pre rýchle nabíjanie:
Zabudli ste si nabiť slúchadlá? Žiaden strach! Vďaka technológii Fast Fuel stačí 5 minút nabíjania až na 3 hodiny prehrávania. Pozdravte pohodlie a ničím nerušený pôžitok z hudby, aj keď sa ponáhľate.

Pohodlný a štýlový dizajn:
Beats Solo3, navrhnuté s ohľadom na pohodlie aj štýl, sú vybavené nastaviteľným, polstrovaným hlavovým mostom a polstrovanými náušníkmi, ktoré tesne priliehajú k vašim ušiam a poskytujú pohodlný zážitok z počúvania. Elegantný a moderný dizajn dopĺňa váš zmysel pre módu a je odvážnym vyhlásením, nech ste kdekoľvek.

Ovládanie na uchu a vstavaný mikrofón:
Prevezmite plnú kontrolu nad svojou hudbou a hovormi pomocou ovládacích prvkov na ušiach. Ľahko upravte hlasitosť, preskakujte skladby, prijímajte hovory a aktivujte hlasové príkazy, a to všetko bez toho, aby ste museli siahnuť po zariadení. Vstavaný mikrofón zaisťuje jasnú a hands-free komunikáciu, vďaka čomu je vhodný pre hudbu aj telefónne hovory.

Skladacie a prenosné:
Vďaka skladaciemu dizajnu sa Beats Solo3 ľahko prenáša v taške alebo batohu. Či už cestujete alebo ich jednoducho potrebujete uložiť, vďaka funkcii skladania sú kompaktné a prenosné.

Využite slobodu bezdrôtového počúvania a ponorte sa do krištáľovo čistého zvuku s bezdrôtovými slúchadlami Beats Solo3. Zažite pohodlie bezproblémového pripojenia, pôsobivú výdrž batérie a pohodlný dizajn, a to všetko a zároveň si vychutnajte výnimočnú kvalitu zvuku, ktorou je Beats preslávený. Či už ste milovník hudby alebo niekto, kto oceňuje špičkovú technológiu, Beats Solo3 je ideálnou voľbou na uvoľnenie vašej hudby a pozdvihnutie vášho zážitku z počúvania do nových výšin.