Horský elektrobicykel ENGWE M20 s dvoma batériami je vybavený motorom s výkonom 750 W a pneumatikami s rozmermi 20 x 4,0 palca. Horská jazda bola vždy o posúvaní hranice toho, čo je možné, objavovaní nového terénu a prežívaní prívalu dobrodružstiev. Ale čo keby ste mohli dať svojim jazdcom ešte väčšiu silu a prispôsobivosť?

To je presne to, čo má ENGWE M20 dosiahnuť. Tento e-bike je vybavený výkonným 750W bezkomutátorovým motorom, dvoma batériami pre zvýšený dojazd a veľkými tukovými pneumatikami s rozmermi 20×4,0 palca, takže dokáže jazdiť rýchlosťou až 45 km/h v akomkoľvek teréne.

Špičkový horský elektrobicykel ENGWE M20 s dvoma batériami

ENGWE M20 poháňa výkonný 750W bezkomutátorový motor, ktorý ponúka dostatočný výkon pre nerovný terén. Tento motor má výkon, ktorý potrebujete, či už sa pohybujete po cestách v teréne, preháňate sa rýchlo mestom alebo zdolávate strmé svahy. Jeho maximálna rýchlosť 45 km/h vám umožní rýchlo prejsť terénom, čo ho robí ideálnym pre voľnočasové jazdy aj dochádzanie.

Horský elektrobicykel ENGWE M20 s dvoma batériami je vybavený motorom s výkonom 750 W a pneumatikami s rozmermi 20 x 4,0 palca

Dve batérie pre väčší dosah

Systém dvoch batérií ENGWE M20 je jednou z jeho najlepších vlastností. S rozšíreným rozsahom, ktorý umožňuje tento kreatívny dizajn, môžete cestovať ďalej bez obáv, že vám dôjde šťava. Pretože sa tieto dve batérie dajú ľahko vybrať, môžete ich nabíjať samostatne alebo ich vymeniť na dlhšie cesty. ENGWE M20 je vďaka svojej všestrannosti ideálnym spoločníkom na cesty.

Robustné pneumatiky (20 x 4,0 palca)

Obrovské pneumatiky M20 s rozmermi 20 x 4,0 palca sú vyrobené tak, aby zvládli akýkoľvek terén. Tieto pneumatiky ponúkajú skvelú priľnavosť a stabilitu, či už jazdíte na špine, štrku, piesku alebo snehu. Tým, že tlmí nárazy z nerovného terénu, širšia stopa zlepšuje jazdný komfort okrem toho, že poskytuje lepšiu priľnavosť. Z tohto dôvodu je ENGWE M20 vysoko prispôsobivý e-bike, ktorý dokáže plynule jazdiť na off-roadových cestách aj mestských uliciach.

Pevná konštrukcia a pohodlné prvky

ENGWE M20 má pevnú konštrukciu a diely s dlhou životnosťou, vďaka čomu vydrží. Aj na nerovných cestách poskytuje predná odpružená vidlica a zadný tlmič príjemnú a bezproblémovú jazdu. Zatiaľ čo ergonomický dizajn znižuje námahu pri dlhších jazdách, vďaka nastaviteľnému sedlu a riadidlám môžete prispôsobiť držanie tela pohodlnej jazde.

Zabezpečenie a doplnkové funkcie

Bezpečnosť je na prvom mieste a ENGWE M20 má množstvo opatrení, ktoré vás udržia v bezpečí:

Hydraulické kotúčové brzdy: Hydraulické kotúčové brzdy ponúkajú spoľahlivú brzdnú silu aj v blatistých alebo daždivých podmienkach.
Integrované LED svetlá: Počas večerných jázd zlepšujú predné a zadné LED svetlá bezpečnosť a viditeľnosť.
LCD monitor: LCD monitor namontovaný na riadidlách okrem iných dôležitých údajov zobrazuje prejdenú vzdialenosť, rýchlosť a úroveň nabitia batérie.
Vyberte si možnosť asistencie plynu a pedálov, ktorá najlepšie vyhovuje terénu a štýlu jazdy, ktorý sa vám páči.

Silný a prispôsobivý elektrobicykel vhodný pre rôznych jazdcov je ENGWE M20. Je stvorený pre dobrodružstvo, s robustným 750 W motorom, systémom dvoch batérií a odolnými hrubými pneumatikami. Vďaka svojmu silnému výkonu a rozšírenému dosahu je ENGWE M20 vhodný pre rôzne jazdecké aktivity, vrátane dlhých jázd, terénnych prieskumov a jazdy v meste. Je to fantastická voľba pre každého, kto hľadá najlepší možný zážitok z e-bicykla vďaka svojej robustnej konštrukcii, komfortným funkciám a bezpečnostným vylepšeniam.