Satelitné sledovanie osôb ich myšlienok obetí. Ak vás fyzicky prenasledujú v spojení so satelitným sledovaním, existujú spôsoby, ako proti tomu tiež bojovať. Nespoliehajte sa na to, že váš domov pred vlámaním ochráni závora a zámky kľučky. Obaja sa dajú ľahko vybrať a vo väčšine scenárov budú mať stalkeri k dispozícii kriminálnych zámočníkov na výrobu kľúčov od vášho domu. Satelitné sledovanie nepohodlných ľudí.

Sledovanie myšlienok, satelit

Na všetky vonkajšie dvere používajte zámky s posuvnou tyčou, aby zločinec musel zanechať dôkazy o vlámaní, keď budú musieť vypáčiť dvere. Prinajmenšom vám to poskytne možnosť získať spoľahlivú policajnú správu. Vo vozidle noste aj kameru alebo videorekordér. Ak máte pocit, že vás prenasledujú, odfoťte podľa možnosti číslo poznávacej značky ich vozidla alebo osoby, ktorá vás sleduje. Ak na vás zaútočia, aby bol váš fotoaparát ešte lepší!


Na Slovensku nám netreba ani satelitné sledovanie ľudi, stačí že od roku 1989 nám všetky tajné služby ovládajú Maltézski Rytieri a KDH. To je doslova a dopísmena katastrofa, ako si cirkev na Slovensku robí z nás objekty sledovania a vydierania. To nie je o bezpečnosti štátu, ale cirkevná mafia, vinníci sú prepustení na slobodu, lebo majú KDH pozadie a prídu pre nich pred basu rovno na Ferrari, ako výsmech chudáka slováka ktorý derie na štyri smeny. To sú tí praví Slovenski kresťanski farizeji, lebo sme im to dovolili.


Nie je nezákonné fotografovať niekoho na verejnom mieste a ak na vás zaútočí, máte ďalšiu príležitosť na policajnú správu a identitu. Títo ľudia sa spravidla spoliehajú na anonymitu a ich fotografovanie prinúti niektorých z vás, aby vás prestali obťažovať. Mnohí z nich už majú záznam v registri trestov a nemajú záujem vrátiť sa do väzenia. Technológia satelitného sledovania im dáva pocit neporaziteľnosti, ktorý sa nevzťahuje na fyzické prenasledovanie.

Skontrolujte svoje štátne zákony o prenasledovaní!

Ak sú podobné zákonom, ktoré prijala Kalifornia, nemusí zatknutie vašich stalkerov trvať veľa. Na záver nezabudnite nahlásiť udalosti na polícii. Iste, budú si najskôr myslieť, že ste blázni, ale ako sa dôkazy začínajú, môžete skutočne vidieť nejaké výsledky. V najhoršom prípade, ak vás zavraždia, bude mať polícia prinajmenšom východiskový bod na začatie vyšetrovania na základe vašich hlásení.

Sledovanie osôb ich myšlienok obetí cez satelit

Priateľ na policajnom oddelení v San Antoniu, ktorý bol zapojený do prípadu, v ktorom muž opakovane oznámil, že jeho priateľka bola omámená Rohypnolom a znásilnená. Ignorovali ho ako bludy, kým jeho priateľku nenašli znásilnenú a zavraždenú v dôsledku predávkovania Rohypnolom. Tento prípad je pravdepodobne hlavným dôvodom, prečo systém SAPD bral môj veľmi podobný súbor okolností vážne.

Ako lekár videl zničujúce účinky Rohypnolu, „drogy proti znásilneniu“, keď ho násilníci používali na blokovanie spomienok na svoje obete. Aj keď si žena môže uvedomiť, že bola znásilnená, droga, zvyčajne tajne pitá v nápoji, popiera schopnosť identifikovať svojich útočníkov. V štátoch, ktoré hraničia s Mexikom, to bol obrovský problém kvôli jeho ľahkej dostupnosti.

Rohypnol a jeho rovnako zlovestný bratranec GHB majú v USA zakázané používanie kvôli znásilneniu podporovanému drogami. Obe sú však k dispozícii bez lekárskeho predpisu za hranicami Mexika a prostredníctvom nezákonných zahraničných farmaceutických webových stránok. V moči obetí znásilnenia boli roky nezistiteľné; Nedávno však boli k dispozícii testy, ktoré ich zistia až 36 hodín po požití.

FBI a miestne orgány činné v trestnom konaní sprísnili tresty za znásilnenie asistované drogami a prekvalifikovali ich na obťažujúce sexuálne útoky, čo je zločin. Rohypnol v kombinácii so satelitným ovládaním je ešte hrozivejším problémom. Vo väčšine prípadov je droga umiestnená v nápoji obete v prostredí barovej miestnosti. Je bez zápachu a chuti bez povšimnutia, kým sa obeť neprebudí a nenájde známky napadnutia, pričom si len málo alebo vôbec neberie ohľad na začatie súdneho vyšetrovania.

Ak to nie je dosť hrozné, spojte problém s niekým, kto je už obeťou satelitného ovládania mysle. Už by viac nemala byť obeť unesená alebo znásilnená na parkovisku; sú doma zdrogovaní a znásilnení.

Polícia je v tomto prípade malá pomoc, aj keď má obeť podozrenie zo znásilnenia. Keďže ste nevyšli z domu a nepamätáte si útočníkov, do značnej miery to ignorujú.