Predstavujeme novú éru prenosnej 1080p zábavy s projektorom WANBO DaVinci 1 Pro. Trh s prémiovými projektormi sa v dnešnom rýchlo sa meniacom zábavnom priemysle rozšíril. Nedávny prírastok na trhu, projektor WANBO DaVinci 1 Pro sa môže pochváliť výkonnou sadou funkcií, ktorá zahŕňa rozlíšenie Full HD 1080p, Android 11 a pôsobivý jas 600 ANSI lúmenov. Tvrdí, že poskytuje vynikajúci zážitok zo streamovania.

1080p zábavy s projektorom WANBO DaVinci 1 Pro

Vynikajúce rozlíšenie s obrázkami 1080p

Úchvatné rozlíšenie 1080p WANBO DaVinci 1 Pro je jeho hlavnou vlastnosťou. Ostré detaily a brilantné farby vašich obľúbených filmov, televíznych seriálov a videohier sú zaručené jeho natívnym vysokým rozlíšením. Čistota tohto projektora zaručuje pohlcujúci zážitok zo sledovania, či už sledujete jemné umelecké filmy alebo akčné obrázky s veľkým rozpočtom.

Android 11: Vplyv inteligentných projektorov

Integrácia systému Android 11 WANBO DaVinci 1 Pro je revolučná. Pomocou tohto inteligentného operačného systému máte prístup k obrovskému ekosystému aplikácií, ako sú Netflix, Hulu, Disney+, YouTube a mnoho ďalších. Vďaka svojej všestrannosti môže projektor streamovať video priamo cez neho bez potreby ďalších zariadení, čo z neho robí praktickú a komplexnú možnosť pre všetky vaše požiadavky na zábavu.

Predstavujeme novú éru prenosnej 1080p zábavy s projektorom WANBO DaVinci 1 Pro

600 ANSI lúmenov: Optimálny jas v každej situácii

Pozoruhodný jas 600 ANSI lúmenov WANBO DaVinci 1 Pro je jednou z jeho najlepších vlastností. S týmto nastavením jasu bude projektor schopný produkovať jasný a živý obraz aj v čiastočne osvetlených oblastiach. Môžete očakávať ostrý a príjemný zážitok zo sledovania bez ohľadu na to, či si ho nastavíte vo svojej obývačke, domácom kine alebo dokonca vonku.

Prispôsobiteľné možnosti pripojenia

Aby vyhovoval rôznym nastaveniam, WANBO DaVinci 1 Pro prichádza so širokým výberom možností pripojenia. Jeho kompatibilita s Wi-Fi a Bluetooth umožňuje plynulé streamovanie a jednoduché prepojenie s inými audio zariadeniami. Na pripojenie herných konzol, notebookov alebo externých úložných zariadení pre offline materiál má projektor aj konektory HDMI a USB.

Malý a ľahký dizajn
Aj so svojimi sofistikovanými schopnosťami je WANBO DaVinci 1 Pro vyrobený tak, aby bol prenosný. S minimálnou námahou ho môžete nosiť na vonkajšie udalosti, rodinné stretnutia a miesta priateľov, pretože má ľahký dizajn a malé rozmery. Jeho všestrannosť ako flexibilné riešenie zábavy je posilnená jeho prispôsobivosťou.

Funkcie, ktoré sa ľahko používajú

Korekcia lichobežníkového skreslenia a elektronické zaostrovanie sú dve z užívateľsky prívetivých funkcií projektora, ktoré zjednodušujú nastavenie a úpravu obrazu podľa vašich predstáv. Hlasové ovládanie je ďalšou funkciou integrovaného asistenta Google, ktorý uľahčuje prehliadanie aplikácií a obsahu bez tradičného diaľkového ovládania.

Projektor WANBO DaVinci 1 Pro kombinuje pôsobivú škálu funkcií vrátane jasu 600 ANSI lúmenov, schopnosti Android 11 a rozlíšenia 1080p s vysokým rozlíšením. Vďaka tomu je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá prenosný, vysokokvalitný projektor, ktorý možno použiť na rôzne zábavné účely. WANBO DaVinci 1 Pro je pripravený splniť a prekonať vaše očakávania, či už nastavujete domáce kino alebo si so sebou prinášate zábavu na cesty. Tento projektor by ste mali vziať do úvahy, ak hľadáte silný a flexibilný.

Nová éra aj pre detskú cyklistiku: Famous Kids’ Cycling Competitions in the U.S.

Na Slovensku éra detskej cyklistiky skončila príchodom diletanta Danka do vlády. Zdražujú všetko čo obsahuje cukor, glukózu, ktorá je potrebná pri regenerácii tela po výkonoch. Tak to sme dobačovali s Ficovými komunistami v roku 2023 na čele s hlupákom Michelkom.

Deťom ostane sedenie doma pri tomto Wanbo 🙂