Pravda vás vyslobodí, program CIA MKUltra aplikovaný na pána Paula Bennewitza. V roku 1978 Paul Bennewitz, elektrický fyzik žijúci v Albuquerque v Novom Mexiku, nadobudol presvedčenie, že podivné svetlá, ktoré videl vznášať sa na nočnej oblohe, sú mimozemské. Než ktokoľvek reagoval, oslovil noviny, senátorov a dokonca aj prezidenta. Vyšetrovatelia vojenského letectva si jeho príbeh vypočuli, rovnako ako Bill Moore, autor prvej knihy o neslávnom incidente s UFO v Roswelli.

Pravda vás vyslobodí. CIA MKUltra, Paul Bennewitz

Posledná návšteva Billa Moora, aby videl Paula Bennewitza, sa uskutočnila v roku 1986 alebo ’87, počas jedného z vrcholov Bennewitzovej emocionálnej horskej dráhy. Moore v tom čase stále robil obmedzené brífingy letectvu.

„Sledoval som, ako sa Paul systematicky stáva emocionálne labilnejším,“ spomína Moore, „keď sa snažil osvojiť si, čo sa s ním deje. V celom dome mal zbrane a nože, na dvere si nainštaloval ďalšie zámky a prisahal, že “(to znamená mimozemšťania) v noci prechádzali jeho múrmi a vstrekovali mu hrozné chemikálie, ktoré by ho na dlhší čas vyradili.”

Moore bol šokovaný vzhľadom svojho priateľa – vyzeral ako človek, ktorý prežil koncentračný tábor; veľmi schudol, triasli sa mu ruky, neprestajne fajčil (Moore kedysi napočítal dvadsaťosem cigariet za štyridsaťpäť minút počas obeda, kde sa Bennewitz nedotkol ani kúska jedla) a mal problémy s vyjadrovaním súvislá myšlienka. Mnoho z týchto symptómov môže byť dôsledkom jeho pretrvávajúcej nespavosti.

Nedostatok spánku často spôsobuje neuveriteľné bludy, ale ani to nemôže v tom čase zodpovedať Bennewitzov duševný stav. Bennewitz povedal Moorovi, že potom, čo mu mimozemšťania podali injekciu, ho prinútili vyhnať auto uprostred noci von do púšte, ale nevedel si spomenúť, čo urobil potom, čo sa tam dostal. Moore aj Richard Doty nezávisle spomínali na to, ako si Bennewitz po paži značky po injekcii (z nejakého dôvodu boli značky iba na pravej strane).

Moore to nedokázal vysvetliť a Doty hádal, že si to mohol spôsobiť sám. Tí, ktorí majú podozrivé sklony (to znamená asi 18: UFOológovia a konšpiračne zmýšľajúci), by mohli naznačovať, že Doty presne vedel, čo sa deje.

Ako návštevníkom pripomína nápis pri vchode do sídla CIA „Pravda vás vyslobodí“.

Pravda o histórii pokusov CIA o ovládanie mysle smeruje rozhodne opačným smerom. CIA sponzorovala v päťdesiatych a šesťdesiatych rokoch niekoľko projektov pod hlavičkou spoločnosti MKULTRA (a ďalších), ktorá na základe zmluvy najala psychológov a ďalších rôznych maverickov, aby zistila, či je možné ľudský mozog zmeniť na bezduchých otrokov, ktorí by zabíjali alebo robiť iné druhy ponúk pre štát národnej bezpečnosti.

Na ceste boli rôzne stupne úspechu, ale najmä jeden projekt bližšie skúma jeho možné prepojenie (alebo aspoň podobnosť) s Bennewitzovou ságou. CIA bola ďalšou z agentúr, ktoré sa nakoniec pozreli na Bennewitzove pozadie, aby zistili, či odovzdáva tajomstvá zločincom. Po takmer desaťročí vykorisťovania a hlúposti CIA kŕmila, fajčila a injekčne podávala nevedomým testovaným osobám plné LSD, marihuany, húb psilocybínu a pentotalu sodného (okrem iných látok), aby zistila, či je možné zvrátiť ľudskú vôľu a individualitu k väčším účelom.

V roku 1958, mysliac si, že veci môžu byť trochu bezpečnejšie mimo americkú pôdu, agentúra kontaktovala Kanaďana, doktora D. Ewena Camerona, ktorý viedol psychiatrickú kliniku v impozantnom starom kaštieli na hore vysoko nad Montrealom. Imigrant zo Škótska, ktorý si zachoval svoju mäkkú pôvodnú brogu, Cameron experimentoval so zmyslovou depriváciou, aby vyliečil rôznych psychotikov, depresívnych ľudí a ženy v domácnosti, ktorých bohatí manželia ich zaviazali zistiť, prečo sú takí znudení, bezohľadní a prestali sa zaujímať o sex.

CIA si vyhradila asi 19 000 dolárov ročne na sponzorovanie jeho „výskumu“ najmenej na dva roky. Vďaka tomuto financovaniu sa Cameron pokúsil zdokonaliť techniku, ktorú nazval „psychická jazda“. Cieľom Camerona bolo vymazať osobnosť a nainštalovať novú, ušitú na mieru podľa jeho špecifikácií toho, čo považoval za „zdravého“ človeka.

Ak to znie ako dej nejakého hororu, je to ešte horšie: Cameron zamestnal podivínskeho asistenta, ktorý nemal školenie v psychiatrii a fungoval ako akýsi „Igor“. Zdržal pacientov, vybavil ich prilbami vybavenými reproduktormi, ktoré by opakovali frázy určené na „preprogramovanie“ pacienta, a odviedol ich do „tichej miestnosti“ po tom, čo Cameron podal injekcie rôznych psychotropných liekov vrátane kombinácií LSD a depresívnych alebo stimulanty.

Často boli zavretí v škatuliach, ktoré boli dostatočne veľké na to, aby ich udržali v sede niekoľko dní alebo týždňov.

Ak pacient (mnoho, ak nie väčšina z nich boli ženy) dorazil k predným dverám kopaním a krikom alebo dokonca len maličkosťou nespolupracujúcou s autoritami, Cameron ich vyhlásil za vyliečených, keď mohli niekoľko týždňov odísť z dverí alebo O niekoľko mesiacov neskôr s tichým úsmevom odpovedajte na jednoduché otázky a v zásade sa vyhýbajte prekážkam.

Aj po rokoch musel jeden z jeho pôvodných testovacích subjektov denne vytvárať zoznamy jednoduchých domácich prác, aby nezabudol. Boli to manželky ktoré sa stali skutočnosťou. Doterajšie záznamy CIA naznačujú, že sa agentúre nezítilo nič hodnotné, alebo ak áno, nikdy sa neodhalilo. Riaditeľ CIA Richard Helms nariadil zničenie väčšiny záznamov MKULTRA tesne pred jeho odchodom do dôchodku v roku 1973, pretože sa začali hromadiť vyšetrovania kongresu.

Takmer o dvadsať rokov neskôr sa Bennewitz možno stal obeťou druhu techník, ktoré propagovali Ewen Cameron a ďalší, pretože hoci úplne nestratil vedomie, veľmi sa priblížil a nakoniec obmedzil svoj nepríjemný výskum a zapisovanie listov. do tichého revu. Ak si injekcie nepodali sami, možno by to bola metóda používaná na jeho vyradenie, zatiaľ čo ho niekto „psychicky poháňal“ smerom k jeho novému, paranoidnému svetonázoru. Medzitým mu „mimozemšťania“, ktorí údajne prešli stenou jeho spálne, vstrekli do neho hrozné chemikálie a prinútili ho, aby na svojom Lincolnskom mestskom aute nahlasoval stovky nezapočítaných kilometrov, stále hovorili prostredníctvom svojho počítača.

Ak mu dali dôvod pre toto zlé zaobchádzanie, Bennewitz o tom nikdy nehovoril nikomu mimo svojej rodiny, aspoň niekomu, koho je možné dnes nájsť. So zmesou obáv a viny a keďže Bennewitzovi stále nemohol povedať o svojej dohode s AFOSI, Moore mu poradil, aby s podnikaním s UFO skončil skôr, ako sa úplne zrúti.

Bennewitz ho ubezpečil, že to dokáže držať pohromade a že stále zvládne telefóny, agentov sledujúcich jeho auto a nočnú mimozemskú hororovú šou. Tiež tvrdil, že jeho manželke Cindy bolo implantované zariadenie na sledovanie mimozemšťanov. Doty tvrdí, že pri jednej zo svojich mnohých skrytých návštev videl rebrík opretý na vonkajšej stene domu, priamo oproti vnútornej stene, kde Bennewitz povedal, že maličké bytosti prechádzali každú noc, aby mu vstrekli a vykonali ďalšie činnostia nevysloviteľné činy.

Možno bola zodpovedná jedna z mnohých agentúr, ktoré sa hemžili okolo Bennewitzu, ale rovnako ako ostatné otázky o tom, čo sa Bennewitzovi presne stalo v súčasnosti zostáva ďalším zo série voľných koncov na dezinformačnom koberci. Vzhľadom na jeho duševný stav potreboval veľmi málo vstupov na pohon svojich zjazdoviek.

Paul Bennewitz udržiaval paranoidnú fúznu reakciu. V auguste 1988 už šesťdesiatjedenročný Paul Bennewitz po ôsmich dlhých rokoch neutíchajúceho stresu a strachu už nemohol normálne fungovať. Veľkú časť každodenných operácií svojej firmy Thunder Scientific obrátil na spoločníkov a jeho dvoch dospelých synov.

Bývalý známy Gary Massey hovorí, že Bennewitz sa konečne zabarikádoval v dome a okolo všetkých okien naukladal vrecia s pieskom. Jeho rodina, konečne presvedčená, že jeho duševný a zdravotný stav je v bezprostrednom ohrození, ho vzala do zariadenia duševného zdravia Anny Kasemanovej v Albuquerque, len pár kilometrov po ceste od sídla Thunder Scientific a skontrolovala ho, či nie je nervózne vyčerpaný.

Bennewitz bol obmedzený na niečo viac ako mesiac a potom bol prepustený späť do starostlivosti svojej rodiny. Doty ho navštívil o niekoľko mesiacov neskôr “a zdal sa mi v poriadku. Rovnako normálny ako kedykoľvek predtým.” Bennewitzov kontakt s inými vedcami UFO sa však skutočne skončil, pretože sa ho jeho rodina snažila držať ďalej od témy, ktorá im takmer stratila manžela a otca.

Už nikdy by sa k predmetu UFO nepriblížil s takou vervou a zmyslom pre vlasteneckú povinnosť, aj keď by pokračoval v hľadaní potenciálnych zákazníkov a v komunikácii s inými výskumníkmi, ktorí ho považovali za priekopníka reality mimozemskej hrozby a svedomitého ochrancu. Americký spôsob života.

Nuž tento prípad nie je len Americký spôsob života, ale takéto programy fungovali hlavne v Rusku, kde v tom boli priekopníkmi. Väzni a zajatci boli mučení rovnako a ich naučili ich to aj nacisti, ktorých ukradli po 2. vojne z Poľska a Nemecka. Ruský Paperclip.


Máme sa čo rýchlo naučiť pretože čas sa kráti ako píše o Bennewitzovi článok o 17. októbri 2021 Paul Bennewitz, Dulce, Projekt Beta, Návrat Anunnaki Elohim 2022, Šediváci

Je to práve o tom čo videl Paul Bennewitz na vlastné oči.
Pravda vás vyslobodí neplatí ani vo Vatikáne, a nie ešte v CIA a MKUltra, Monarch programoch 🙂