Zjavila sa plynová maska v parlamente, lebo Covid-19 zvyšuje aj riziko demencie, Alzheimerová choroba. To je dokázaný vedecký fakt. Tak ma napadlo či tá demencia nie je strach z ihly pri lumbálnej punkcii pre zistenie Alzheimerovej choroby, teda určitej zábudlivosti bývalých sľubov. Tou ihlou, ale boli skoro všetci opíchaní už v mladosti, keď ich očkovali proti TBC, kiahňam, osýpkam a podobne. Zabudli. Všetci svorne nadávajú na opíchancov, ale samí sú opíchaní dávno. Samozrejme polovička z tých bláznov lsns je už dávno zaočkovaná aj proti Covid-19, len teraz to musia popierať ako Krista na kríži. Veď sú zasvätení kotlebom až dvakrát Panne Márii, tak prečo nie.

Čo nám teda chcel ten dement v tej plynovej maske vlastne povedať? Pre začiatok ukázal dosť vysoký stupeň demencie, lebo možno prekonal Covid-19 a nevie o tom, že práve Covid-19 zvyšuje riziko demencie.

Dr. House zakriči: Urobte lumbálku poslancovi medveckému, O_KAM_ŽI_TE!

Veď chcel vystúpiť a NATO a EÚ!!! Olivia Wilde samozrejme poslúchne!

Plynová maska v našom parlamente, Alzheimerová choroba

Potom nám ten dilino v plynovej maske chcel povedať asi, že plynová maska chráni lepšie ako rúško. Ďakujem za upozornenie. Ak si niekto myslí, že zapôsobil, tak bude sklamaný, lebo nikomu sa nechce nosiť plynovú masku po ulici. Akurát tak jeho prvovoliči z materskej škôlky, ktorí sa z neho rehotali v televízii, že aha, bu bu bu, dement!

Posledné volebné prieskumy, ktoré svorne nenávidia kým nie sú na prvom mieste, hovoria sami za seba. To je ten ďalší dôvod ako upútať na seba pozornosť, že je niekto dement v plynovej maske, lebo Covid-19 zvyšuje riziko demencie.

Ako viem, tak všetci majú strach z ihly, už aj z tej na šitie, tak zle ušili aj túto búdu, lebo nikto nenaletel nosiť celý deň plynovú masku. Ďalšou tou ihlou je strach z ihly pacientov s Alzheimerovu chorobou, kde sa táto ihla vpichuje do dolnej časti chrbtice. Takto sme sa dostali k Jadru veci, ako ich milovaný Fico, do Jadra EÚ. Na vine je ujčok Alzheimer.

Dôkazom že títo blázni v plynových maskách dávno trpia Alzheimerovu chorobou je ich klamstvo dávno zabudnutého vraj referenda o vystúpení z NATO a EÚ. Kto si to nepamätá, tak má tiež ujčoka Alzheimera. Alzheimera celého LSNS komplet dokázala ich kandidatúra do EU parlamentu. Skryj tu vlajku, ty dement Miňo 🙂
Skryj tu vlajku, ty dement Miňo

Covid-19 zvyšuje riziko demencie

Čo urobíme s tým Alzheimerom, ak by náhodou títo neonacistickí šialenci stáli o svoje ústavné právo o ochrane zdravia. Ako nám pokročila veda, tak aj diagnostika demencie tupca v plynovej maske pokročila. Niektoré z dôvodov nediagnostikovania sa však môžu čoskoro zmeniť. Počas pandémie COVID-19 mnohí ľudia odložili konzultáciu so svojimi lekármi o podmienkach, ktoré nie sú naliehavé a keďže sa blokády zmierňujú, môžu začať žiadať o odborné poradenstvo 🙂

Dôkazy naznačujú, že samotný covid zvyšuje riziko demencie.

Okrem toho sa stávajú dostupnými diagnostické techniky, ktoré sú doteraz nespoľahlivé, časovo náročné a nákladné, a pre niektoré formy demencie sa objavujú nádeje na účinnejšiu liečbu. Demencia sa zvyčajne diagnostikuje testovaním kognitívnych funkcií, ako je pamäť.. To je tá už nepamäť o vystúpení z EU a NATO, lebo už poberá plat poslanca EÚ. Jak prosté!


Ak sa zistí mierna kognitívna porucha (MCI), často predchodca demencie, pacient môže byť následne odoslaný na testy, aby sa zistilo, ktoré z desiatok príčin demencie sú na vine. Jednoznačne najčastejšou je Alzheimerova choroba, ktorá predstavuje 60-80 % prípadov.

Identifikácia Alzheimerovej choroby zvyčajne vyžaduje skenovanie mozgu a možno aj lumbálnu punkciu. Tú poznáme filmov Dr.House.

Aby sa zmerali hladiny dvoch proteínov, ktoré sa hromadia v mozgoch ľudí s Alzheimerovou chorobou, známy ako beta-amyloid a tau. Niektorí pacienti sa zdráhajú podstúpiť intruzívny zákrok. Skenovanie sa zvyčajne vykonáva pomocou magnetickej rezonancie, aby sa zistila veľkosť mozgu, spolu so skenovaním pozitrónovou emisnou tomografiou na meranie nahromadenia beta-amyloidu.

Pet a mri skenery sú drahé súčasti súpravy, ktorá sa pohybuje v stovkách tisíc dolárov. Pre väčšinu ľudí na svete sú nedosiahnuteľné.

To vysvetľuje nadšenie z vývoja jednoduchých krvných testov na odlíšenie Alzheimerovej choroby od iných neurodegeneratívnych stavov. Podľa Sergea Gauthiera, profesora neurológie a neurochirurgie na McGillovej univerzite v Montreale, jeden z nich, ohlásený minulý rok a pravdepodobne bude overený na rutinné použitie do 12 mesiacov, meria formu tau nazývanú p-tau217.

Zistilo sa, že predpovedá Alzheimerovu chorobu s presnosťou 96 %.

Na meranie hladiny beta-amyloidu v krvi je už možné pomocou hmotnostnej spektrometrie, ktorá zisťuje, ako sú atómy a molekuly vychyľované magnetickými poľami. Nie je však isté, ako to súvisí s hladinami v mozgu. Presnosť postupu sa zvýši na 94 %, ak sa berú do úvahy dva ďalšie rizikové faktory: vek a prítomnosť formy génu apoe, známeho ako apoe4, ktorý zvyšuje riziko vzniku Alzheimerovej choroby a Covid-19.


Pre iným účastníkov konania pandémie okrem tých z kulturblogu, ktorí oblbujú o falošnej pandémii Covid-19 v tele, som našiel peknú zbierku “100% dôkazov” o graféne po odpornom opíchaní chudáka jednotlivca a výborný test náhrad za Ivermektím tiež dementa mesíka – Alternatíva Ivermektínu, lebo spôsobuje neurotoxicitu

Hlbšie už nebudem zachádzať, lebo nie každý čitateľ je lekár, čo je normálne. Išlo mi len o tu pomoc ľudom trpiacim demenciou v plynovej maske v slovenskom parlamente a zábudlivosťou ujčoka Alzheimera. Takže tak, naučte sa pravdu, preto mám ten názov svojho webu!
Bude mať maska pokračovanie v našom parlamente? Veríme že áno, gumená plynová maska predsa chráni lepšie ako rúško.
Pravda oči kole 🙂

Čo tam ešte máte?