Mučenie pri manipulácii so subjektom je strašná téma a väčšina myslí sa od neho odvráti, pretože nie je možné pochopiť, že ľudia môžu byť motivovaní alebo je možné spúšťať počítačové programy, aby to urobili iné vnímajúce bytosti. Práve vtedy, keď sme verili, že sa ako kultúra stávame civilizovanejšími, technológia mučenia v posledných desaťročiach pokročila viac ako stonásobne.

Mučenie pri manipulácii so subjektom


Slovenské dezinformačné weby mučia doslova a do písmena svojich čitateľov hromadou hoaxou a dezinformácií. V prvej línii sú samozrejme proruské weby riadené priamo z Ruska. Napríklad cez rusko slovenskú spoločnosť, potomkov hlinkovej gardy. Tým nejde o nič iné len očierniť Slovensko vo všetkom kde sa to len dá. Najhoršie na tom je, že títo čitatelia ani o tom nevedia, lebo nemajú správne informácie. Nuž čo, taký je život chudáka, ktorý nepozná zmysel internetu.


Toto zhrnutie sa dostane do „myslí nehanebných príšer“ psychológie mučenia. Tí ako Dick Cheney, ktorí pomohli autorizovať ju pod určitými správami a režimami vlády USA, ktoré sa podľa práva USA, zmlúv a Medzinárodného trestného súdu ukázali ako trestné. Do sprisahania a utajovania je zapojených veľa ľudí, vrátane generála Haydena. Celá správa odhaľuje spektrum techník vypočúvania a mučenia, ktoré používajú USA a ich spojenci. Americká vláda oficiálne odmietne tvrdenia tejto „správy o mučení bez dotyku“, ale časom obstojí.

Použité technológie sú stále klasifikované ako štátne tajomstvá a nebudú v tomto súhrne diskutované. Metódy mučenia unikli cez tisíce amerických občanov, ktorí prežili programy bezdotykového mučenia. Výskum a svedectvá sú zhromažďované od roku 2002 a slúžia len ako príklady, ale mená obetí sú zatajené.

Táto správa nebude používať na opis techník mučenia skreslený a zavádzajúci jazyk, ako napríklad „rozšírené vypočúvanie“. Prečo mučenie? CIA tvrdí, že to funguje. Predpokladá sa, že to funguje na získanie použiteľnej inteligencie.

Mučenie sa často používa na pomstu, trest, vypočúvanie a úpravu správania. Inými slovami, mučenie sa používa na odstránenie kontinuity myslenia na zámenu cieľa odhaliť informácie, vymazať vzorce mozgu, ako sú hodnoty a presvedčenia, alebo rozbiť ľudského ducha, aby sa podrobili a poslúchali svojich manipulátorov. Temnejšou stránkou mučenia je, že krajiny, ktoré to robia, strácajú „morálnu mäkkú silu“ vo svetovej politike. Bez riadneho postupu bolo viac ako 25% osôb uvedených v správe o mučení Senátu vyhlásených za nevinných.

Blowback je vždy dôsledkom mučenia. Mučenie často trvá dlho, kým postihne cieľ z mesiacov na roky. Mučenie sa ukázalo byť nespoľahlivé, okrem získavania falošných priznaní a zlých informácií, ale USA a ich spojenci zdokonaľujú svoju taktiku a techniky. Cieľom tejto správy je načrtnúť paralely medzi technikami fyzického mučenia a nedotknúť sa spôsobov mučenia, ktoré tajne používajú vlády, ktoré disponujú technológiami, ktoré stále existujú.

Toto bude stručný súhrn útočných metód psychologickej a informačnej vojny s použitím tradičných metód a moderných kybernetických techník pri skúmaní teórie hyperhier, aby sa cieľ dostal na požadovanú cestu: únik inteligencie, spáchanie atentátov alebo zmena presvedčenia.