Contabo VPS vybuduje nové dátové centrum v Európe pre rok 2024. Ich VPS servere používame aj my, tak si to zaslúži našu pozornosť. Centrálne umiestnenie pre skvelé pripojenie. Nové dátové centrum sa nachádza v Lauterbourgu na francúzsko-nemeckej hranici. Vďaka centrálnej polohe ponúkne skvelú konektivitu nielen zákazníkom v Nemecku či Francúzsku, ale v celej Európe. Priestor pre tisíce serverov. Nové dátové centrum bude pozostávať zo 7 budov s celkovým výkonom 12 MW. To znamená, že môže obsahovať približne 50 000 serverov.

Contabo vybuduje nové dátové centrum v Európe pre rok 2024

Redundancia pre neprerušovaný výkon
Každá budova bude mať najmodernejšiu redundanciu s 2 samostatnými optickými vedeniami a 2 samostatnými elektrickými vedeniami od 2 rôznych poskytovateľov. Okrem toho budú na mieste naftové generátory a UPS, ktoré zabezpečia núdzové napájanie v prípade extrémne nepravdepodobnej udalosti, že dôjde k výpadku elektrického vedenia. Vykonali aj rozsiahlu analýzu potenciálneho vplyvu prírodných katastrof a zabezpečili zvýšenie odolnosti projektu.

Udržateľnosť je neoddeliteľnou súčasťou tohto projektu. Vďaka pokrytiu všetkých striech solárnymi panelmi a využívaniu voľného chladenia vzduchom plánujeme PUE 1,1. Toto zaradí toto dátové centrum medzi energeticky najefektívnejšie dátové centrá v tomto type klímy. Netreba dodávať, že nová stránka bude napájaná 100% zelenou energiou.

Nové dátové centrum poskytnú množstvo dodatočného priestoru. Na oslavu toho, že ku každému zakúpenému VPS rozdávajú ďalšie úložisko NVMESSD zadarmo! Znížili j cenu za ďalšie disky pre VDS a dedikované servery.

Ako funguje Contabo VPS si skúste na tomto webe. Je to Bootstrap 5 html webstránka nie wordpress s databázou: Byť fyzicky aktívny v období dospievania, vychádzkové tenisky Puma, Nike

Bliži sa tak nákupo topánok na tak portebnú chodzu sa blíži. Vyskúšajte niekedy Tai Chi chôdzu. Keď je vaša myseľ v súlade s vašim srdcom a vašimi najhlbšími túžbami, neexistuje žiadny limit pre to, čo sa dá dosiahnuť. Energetické zosúladenie zabezpečí úspech akéhokoľvek zdravotného a fitness programu. Energetické zladenie znamená byť jasne a hlboko za tým, čo robíte – ochotný ponoriť sa do čohokoľvek, čo je pred nami, s vedomím, že každý krok, ktorý teraz urobíte, je ďalším krokom správnym smerom. Znamená to byť ochotný byť k sebe pravdivý, realistický vo svojich cieľoch a schopný mať na pamäti svoju víziu, keď ide do tuhého. Pochybnosti sa môžu objaviť, ale s vašou víziou to budú skôr malé hlásky v zadnej časti vašej mysle, nie trojhlavé monštrá, ktoré potrebujú poraziť armádu. Byť energeticky vyrovnaný znamená vedieť, čo chcete a ísť.